Radio ZET

Radio ZET 3.10

Słuchaj Radia ZET bez radia w iPhone

Radio ZET to darmowa aplikacja pozwalająca słuchać tej rozgłośni na swoim iPhone/iPodzie Touch. Dzięki niej możemy słuchać radia pomimo braku odbiornika wbudowanego w urządzenie. Aplikacja Radio ZET oferuje o wiele więcej niż tylko główny kanał radiowy i dlatego warta jest uwagi każdego słuchacza tej stacji. Zobacz pełny opis

Zalety

 • Dobra jakość dźwięku
 • RDS
 • Podcasty
 • Dodawanie piosenek do ulubionych
 • Integracja z Blipem i Facebookiem

Wady

 • Pobieranie dużej ilości danych

Bardzo dobry
8

Radio ZET to darmowa aplikacja pozwalająca słuchać tej rozgłośni na swoim iPhone/iPodzie Touch. Dzięki niej możemy słuchać radia pomimo braku odbiornika wbudowanego w urządzenie. Aplikacja Radio ZET oferuje o wiele więcej niż tylko główny kanał radiowy i dlatego warta jest uwagi każdego słuchacza tej stacji.

Radio ZET to aplikacja pozwalająca słuchać nie tylko jednaj rozgłośni, czyli Radia ZET. Oprócz głównej stacji możemy posłuchać ponad dwudziestu kanałów tematycznych (na przykład Dance, PL, Hits, Love, Party). Co więcej, możemy również posłuchać trzech audycji cyklicznych Radia Zet (Gość Radia Zet, 7 Dzień Tygodnia i Dzwonię do Pani Pana...) w formie podcastu oraz ostatnich serwisów informacyjnych. Piosenki, które szczególnie przypadły nam do gustu możemy dodać do lubionych. Kiedy następnym razem Radio Zet będzie je grało na antenie, dostaniemy wcześniej powiadomienie, aby nie przegapić naszej ulubionej piosenki.

Aplikacja Radio ZET pobiera z Internetu duże ilości danych, dlatego korzystanie z niej w sieciach komórkowych może narazić nas na rachunki astronomicznej wysokości. Zalecamy korzystanie z niej w przypadku wykupionego pakiety danych lub przy podłączeniu do sieci Wifi. Aplikacja działa jak iPod wbudowany w urządzenie. Można słuchać radia i jednocześnie pisać wiadomości lub wykonywać innych zadań. Niestety, aby zatrzymać odtwarzanie musimy przejść do aplikacji. Nie działa przycisk Play/Pauza dedykowany dla iPoda.

Opinie użytkowników o Radio ZET

 • Dascola

  według Dascola

  "Nie działa z iPhonem"

  Zwyczajnie nie działa na moim iPhonie , wgral się bez problemu. Stara wersja działała bez zazutu a ta otwiera się i za 1... Więcej.

  Zredagowane 25 listopada 2010